Květen 2009

Co že?

29. května 2009 v 18:19 | shizue |  Others

tohle sem teda pod názvem na Webu ,,Sasusaku" nečekala :-D

Sasusaku videjko

24. května 2009 v 20:19 | shizue |  Videos

Slunce v dešti díl 4

19. května 2009 v 18:44 | shizue |  Slunce v dešti
no konečne píšu 4 díl téhle povídky....Ať se líbííí :-D!


Mise pokračuje!"Dodře bando!Holky sou v pohode tak budeme pokračovat!,,"Hai!,, prikívľi všichni , dále delali svou práci.,,Nelliel?""Jo?Co je Hinato.",,Víš chtela sem se ťe zeptat jek to tam u nás,ve vesnici vypadá.",,Né moc dobře, lidé tam hladují a domy se stodolami sou vypálena.Je to tam hrozné ale ak naše mise uspeje coš se stane, bude všechno v pohode."Nelliel nahodila milej úsmev.
"Hinato?",,Jo?",,Kdy to Narutovi řěkneš?",,No já víš...",,Co?",,Jaaaa sem mu to chtela žíct ale no víš.......",,Jasně....."Nelliel nahodila nezajemnej pohled a dál se rozhlížela okolo....


Sasusaku 9

16. května 2009 v 10:24 | shizue |  Sasusaku


Pocity.....


Tolik si přála aby ho už nikdy neviděla,vždyt´on ji opustil a najednou ho vidí po tolika letech.
sakura k němu pořád něco cítila,ale mysl ji radila aby na něj zapoměla,on se nikdy nezmění.
srdce jí zas radilo aby o něj bojovala.sakura radši poslechla mysl.sasuke k ní přišel blíž.
sakura avlivněna myšlenkou že ho nesnáší na něj vytáhla kunai.sasuke byl z ní zmatený.
chitil kunai a jízlivě se usmál,sakura nabrala chakru do rukou a udeřila ho.sasuke se s menšími
potížemi zvedl zpět na nohy.sakuro s tebou nikdy nikdo neví ty se pokaždý zachováš jinak.
sasuke aktivoval sharingan a začal vyvolávat hady.věděl že sakura je nemá ráda,začala se
soustředit na hady a ne na sasukeho,který toho využil a chytil jí ruce za zády a přidržel jí
kunai pod krkem.řekl přiznej sakuro že si prohrála,sakura se ušklíbla,odpověděla prohrála

Ale ne!T.T

10. května 2009 v 19:50 | shizue |  My diary
Nééééééé zemřelííííííííííííííííííííí mali jenom pár dnuuu!!!!!!!Ja sem smutnááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Výte jak jak to bilo????Začala jim s pusinky téc krve a pak se to stalo.........Ale stihla sem je ceknut.Celou noc sem je krmila totíž on ječdli každú hodinu a ......no tu su tie fotky ale nevím jestli tu neco prubudne uple sem stratila motivaci a chuť tak se nezlopte....Tady sem já a Riška ja vím......sem krásna jako smrt !!!:-DNazdárek!!Mám super správu!

9. května 2009 v 14:55 | shizue |  My diary
Dneska se mi narodili malinký kotátka!!!!!!!Ale zemřera im máma tak se je pokusíme odchovat sami s tátou a segrou.Ale mislím že jim to de!Ja vím jalk se cíti bez mámi i mě zemřela mám pred 2 lety ale nejde o to :-D no proste sou malinký par hodinový a nevím jesli prežijííí tak se se mnou modlete :-d Ak to pujde dobre dám sem i pár ich fotečekkk !!!!!!:-D tak se musím snažit :-D

Gaara

7. května 2009 v 8:11 | shizue |  Characters
Gaara je syn Čtvrtého Kazekageho, jeho sourozenci jsou Temari a Kankurou, Gaara je z nich nejmladší. Písečná vesnice byla oslabena, a tak Čtvrtý Kazekage požádal stařešiny z Písečné vesnice, aby do Gaary převtělili Shukaku (démon). Chtěli z Gaary udělat smrtící zbraň, kterou použijí na obranu vesnice. Kvůli tomuto převtělení Gaarova matka Kakura při porodu zemřela. Těsně před tím, než zemřela, tak proklela Písečnou vesnici doufajíc, že Gaara její smrt pomstí.

Gaarova minulost-Gaaru trénoval jeho otec, ale vychovával ho jeho strýc Yashamaru. Šest let měla Gaarova rodina i celá Písečná vesnice z Gaary strach a vyhýbali se mu. Gaara tedy věřil, že jediný, kdo ho má rád, je právě Yashamaru. Avšak když bylo Gaarovi šest let, tak jeho otec Kazekage nařídil Yashamarovi, aby Gaaru zabil. Důvodem toho činu bylo to, že si Kazekage myslel, že Gaara je nepodařený experiment. Při pokusu o zavraždění Gaary byl Yashamaru zraněn. Než zemřel, tak Gaarovi řekl, že ho nikdy neměl rád. I když se ho snažil mít rád, tak mu nemohl odpustit, že vzal život jeho milované sestře.

Další informace:
vzhled-má červené vlasy a modré oči,nemá obočí a na čele na levé straně má znamení

hodnost-genin(je mu 12)

Techniky:Gaara bojuje s pískem

Láska je jako růže...díl 2

4. května 2009 v 19:22 | shizue |  Láska je jako růže ....

mise je zadaná!

Prošli mnoho lesů a polí kym se dostali k poslednémi lesu kteří jejich delil od vesnice písku. "Konečně jsme blisko .." "No jsme blízko to je prevda Tenten" "Kibo co je s Akamaru?" "neco je na blízkou je tu niekdo, připravte se! "Začali z nebe padat kouřové bomby a kolem byl hustý fialový kouř.
Cezoň začali házet kunaje a přímou na náš tým.No nikdo se nezranil, využili kouř k tomu aby zmizely a zjistili kdo jejich napadal.

Naruto opening on Pokemon xD

3. května 2009 v 13:38 | shizue |  Videos

ježiš!jaký je te Ash vimletej! (ak ho má nekdo rát ) tak nic osobního

Od skevé pisatelky Nele.senpai pro mě

1. května 2009 v 17:20 | shizue |  Fanficiton

pribeh bez názvuNa tebe "Hej Kibo pojď okamžitě dolů!"
,,Co je Nele?Já opravdu nic neudělal a ten šampón jsem nevyplácal úmyslně a-"Nele ho, ale umlčela a ukázala ke dveřím, kde stála Shizue.
,,O tom šamónu si promluvíme později.Teď už běž, čeká na tebe až moc dlouho."
,,Ale já nevím, proč je tady…"nechápal Kiba, ale když uviděl nevinný úsměv své sestry hned mu to docvaklo a chtěl jí vlepit facku, ale Nele radši vběhla do pokoje se slovy:,,Za ten šamón a jdi tam."