Říjen 2009

Halloween!!!♥♥♥♥

31. října 2009 v 19:44 | shizue |  My diary
Všem SB ale i ostatníím štaštnýho Halloweena!!!!!
Virežte si dýni a zapalte svíčky! Něco strašidelné
si oblečte a chote škemrat o bonbóny!! Kecám to se dělá pouze
v Americe xD


Kanadský masakr....

29. října 2009 v 19:26 | shizue |  Videos
Tak tohle mě položilo až k slzám.To co právě uvidíte porušuje zákon a Kanaská vláda to považuje za obyčejnou věc a nechtějí zakročit. Ten kdo si troufne si kuknúť něco strašné je zde správne.To video má přes 7 minut ale vyplatí si ho pozrieť.Nemôžem ho zveřejnit ale dám vám adresu. Upozorňuji je to kruté

Ps: Já jsem vás varovala ....

Sasusaku 17

28. října 2009 v 7:43 | shizue |  Sasusaku

Itachi nesnášel když v noci sasuke odcházel a neřekl kam.věděl ,že se vrátí,ale stejně to
nesnášel ani sám nevěděl jestli je to ze zvědavosti,nebo ze strachu,žeby se přece jen
nevrátil.
sasuke zas nesnášel když mu musel všechno říkat jak malej kluk.ted´chtěl byl se sakurou
sám ani nevěděl proč tady s ní je ,ona ho přeci podvedla ,ale to on jí přece taky,ale přesto
co je horší jeho odchod nebo sakuřina nevěra.pro něj to byla na100% nevěra,ale na sakuře nebylo
vidět,že chtěla s narutem něco mít,ale i tak.sasuke se od ní ottrhl a řekl já nevím sakuro jestli ti to
mohu odpustit a zmizel ve tmě.sakura v ložnici osaměla začala vzpomínat na staré časy,před
sasukeho odchodem,ležel vždy vedle ní,v tu chvíli ani nikdy nepomyslela ,že by mu byla nevěrná.
bylo tu ještě něco když on odešel,proč by mu měla zůstávat věrná.

Jednofka pro Bellu_Swan

23. října 2009 v 18:30 | shizue |  One-chapter fanfictionsNespoutaná láska

Všechno to začalo chuninskými zkouškami……………………………
Všechny týmy se sešly v jedné velké hale tam je třetí Hokáge přivítal a začal jim říkat, co budou muset všechno podstoupit. "Sakra kde je Temari?!" říkal naštvaně Kankuro. "Uklidni se Kankuro, Temari se za chvilku určitě objeví." Řekl potichu Gaara. Kankuro se trochu uklidnil, ale ne moc. "Sakra, doufám, že už nezačali?!" říkala si Temari pro sebe, když utíkala po vesnici a utíkala směrem ke škole. V tom do něčeho, do někoho napálila. Temari spadla na zem. "Hmm holka to je otrava.." řekl Shikamaru a šel k ní. Temari pomalu vstávala, Shikamaru jí podal ruku, ale ta jí odmítla. "Sakra dávej pozor na cestu jo!" "No promiň, ale ty na ní taky dávej navíc to je tvoje chyba.." "Cože?! Moje jo no tak to se budu hádat, že není!!" "Ach jo ženský!" řekl nahlas s povzdechem Shikamaru. "Css..no kvůli tobě jsem se zdržela a to jsem měla i předtím zpoždění!" "No to já mám taky.." "Potřebuju jít kde jsou týmy co jdou dělat chuninské zkoušky." "Cože ty- ty se chceš stát chuninem…to je otrava?!" "Jo?! Co má být snad jsi poznal z mé pásky, že jsem z vesnice písku a co bych tady asi dělala jinýho?!" "Tak to nechci ani vědět." Shikamaru si tu dívku velmi pozorně prohlížel. Nechtěl to uznat, ale tak holka se mu moc líbila. Temari měla postoj jako modelka a Shikamaru si jí prohlížel ze shora dolů, ale Temari si toho všimla. "Na co koukáš?!" "Já na nic..jen jsem si řekl, že jdeme do stejné haly, kde jsou týmy na chuninské zkoušky, tak můžeme jít spolu.." "Cože?! Ty taky děláš chuninské zkoušky?! Ha to je vtipný!" "No ať se ti to líbí nebo ne tak je dělám." "A co se ti stalo, že tam nejsi?" "No jak bych to řekl zaspal jsem.." "Cože ty jsi zaspal?! Dyť jsou 4 hodiny odpoledne! A sraz měl být v půl čtvrtý!" "No já vím, ale prostě jsem si zdřímnul no a zaspal jsem. A co se přihodilo tobě?" "Mě?! Zapomněla jsem si svůj vějíř." A ukázala na svůj vějíř co měla připevněný na zádech. Shikamaru poznal, že to bude asi její zbraň. "No tak asi půjdeme ne?" řekla Temari, Shikamaru na ní kývl souhlasně hlavou. Konečně doběhli do haly, kde měl zrovna třetí hokáge proslov. Otevřely se dveře a všichni se podívali, kdo to je. Temari s Shikamarem byli trochu nervózní, když na ně všichni koukali.
"Tak jo tamhle je můj tým..rád jsem tě poznal." "Jo já jdu za svým..taky jsem tě ráda poznala."

Haku

20. října 2009 v 10:45 | shizue |  Characters

Haku se narodil ve Sněžné vesnici v Mizu no Kuni (フ@Vodní země). Když byl Haku malý, tak tuto zemi sužovaly války. Díky jeho Kekkei Genkai (vrozené vlastnosti) byl Haku využíván jen jako nástroj války. Když jeho otec zjistil, že manželka i Haku mají Kekkei Genkai, tak se je pokusil zabít. Hakovu matku zabil, ale Haku se mu zabít neporařilo. I přes to, že byl Haku velmi mladý, tak byl tak silný, že otce přemohl a zabil ho. Poté se toulal po Vlnkové zemi jako všemi nesnášený žebrák. Jednou ho ovšem našel Momochi Zabuza. Přijal ho jako svého společníka, ale používal ho jen jako nástroj k boji. Haku byl Zabuzovi bezmezně oddaný, ale ten ho měl stále jen za věc. Dokonce jednou chtěl po Narutovi, aby Haku zabil, protože mu už připadal neužitečný. Hakovo Kekkei Genkai spočívá v tom, že dokáže najednou ovládat dva živly, vodu a vítr. Jeho jutsu se jmenuje Hyouton (čteme hyóton) a jedná se o techniky ledu, je to trochu podobné technikám, které ovládá První Hokage a Yamato (techniky dřeva - Mokuton).
Když se poprvé objevil, tak se vydával za ninju z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná vesnice), který chytá uprchlé a zločinecké ninjy (Oinin). Jeho úkolem bylo prý najít a zabít právě Zabuzu. Hakovy techniky jsou všechny velmi silné, často založené na Kekkei Genkai, z nichž nejsilnější je asi Makyou Hyoushou (démonické zrcadlové ledové krystaly). Dále také útočí pomocí Sensatsu Suishou (tisíc letících vodních jehel smrti). Haku zatím jediným ninjou, který dokáže používat pečetě pouze jednou rukou. To může být další jedinečná dovednost, kterou si vymyslel nebo to možná je další vrozená schopnost (Kekkei Genkai). Haku zná dokonale lidskou anatomii, a tak může zranit, zabít nebo jinak vyřadit svého nepřítele skoro okamžitě pomocí jeho jehel, je totiž opravdu velmi dobrý v Shinjutsu (akupunktura). To ukázal například tak, že hodil dvě jehlice na zadní stranu Zabuzova krku, čímž ho uvedl do kómatu, v kterém vypadal jako mrtvý. Stejnou věc potom provedl i Sasukemu. Hatake Kakashi si tak uvědomil, že Haku byl zřejmě učněm v ANBU akademii, protože ANBU znají dokonale anatomii těla.
Haku má také úžasný pozorovací talent. Po tom, co jen jednou vidí nepřítelův hmat, tak dokáže vymyslet, jak se mu příště vyhnout. Například porozuměl Kakashiho sharinganu a radil Zabuzovi, jak proti tomu bojovat

Jednofka pro Kazuku Inuzuku

15. října 2009 v 11:56 | shizue |  One-chapter fanfictions
Tak tady sou slíbené povídky už dost dávno mno xD a tak promiň Kazuko že to trvalo ..xD tady je .

Černý déšť pomstyKdysi dávno keď ještě legendární Samini byly dosud neznámá parta dětí ... Nastal zvrat a přepsaly sa dejiny Konohy.Mladý kluk Jemen nuž bilo dámo Oročimaru zavraždil jednu velice váženou rodinu. Ostalo jen samotné male děvčátko Kazuka ... Měsíce ani neprehovorila ani v akademiji ninja sice měla talent ale bila na tolik vystrachovalá že nedokázala ani použít jutsu.Už ot neutlešího dětství si slibovala že viníka musí potrestat .... Smrtí! Až pozdeli se moc zlepšila a dokonce začala vynikat ve vodních Jutsu. Na misích začala poznávat své pravé ja jako kdy se znovuzrodila ze svých pocitov.Začala být odvážná a vedela se pěkně naštvat! Začala mít radastromi Sakury na ktorích často sedávala a dávala si její květy do vlasů .Po dlhích letech se s ní konečně stal Jonin.Tvrdě na sobě pracovala ale v podstatě měla jen jeden cíl .. zabít orochimara!


Řetezek

13. října 2009 v 20:10 | shizue
Naruto tě pozve na ramen ale ty máš teď namířeno úplně jinam. Co mu řekneš?
Zrudnu a zapomenu na to, kam mam jít xD
Sakura je na tebe naštvaná protože si myslí, že balíš Sasukeho. Jak jí odbydeš? (heh smůla pokud si kluk XD)
Tak blbá zase nejsem xD

Pro Jane_Volturi

10. října 2009 v 10:13 | shizue |  Diploms

Vyhodnocení naruto test xD-A

8. října 2009 v 18:52 | shizue |  Games
Pro ty co nejvíce padlo a:

Naruto bereš Jaako pohádku která je jen pohádka i keď si byla do ní jeden čas celkem paf! No ale keby si se ocitla v Konohe tak by ti nebylo všechno jedno.Všetko by si zvládla normálne a realisticky.Súdim že podle tebe je Sasuke fešák ale je ti jedno že k tobě něco cite je to imbecil ....
No naopak s Jirájom by si udělala i neviem co kdyby si mohla co můžeš.


A ostatní odpovede budu neskôr xDKiba Inuzuka

2. října 2009 v 16:20 | shizue |  Characters
je hlasitý a akční.Kiba pochází z rodiny Inuzuka, která je známa tím, že používá Ninken ( - Ninja-psy) v bitvách. Kiba má svého ninja psa Akamaru, kterého má stále u sebe (ve škole, doma, v restauraci atd.), je s ním dokonce schopný komunikovat. To mu umožňuje získávat více informací, protože Akamaru má mnohem lepší čich a sluch. Spolu také provádějí mnoho technik(jutsu)


Tým- 8.Hianta Hyuga.Shino Aburame a vedoucí Kurenai Yuuhi.

Vzhled-má hnědé vlasy a oči,na tvářích má červené čáry a nosí šedou mikinu a tmavé kalhoty

Hodnost-genin(je mu 12)

Techniky:
Gatsuuga (dvojitý ostrý tesák)
Juujin Bunshin (klon člověk-zvíře)