Květen 2010

Sourozenci

28. května 2010 v 18:49 | Shizue |  Videos
Tak tohle video aneb příbeh už asi nekdo slišel,ak ste to né vy tak doporučujo kouknout.Je to moc smutný příbieh zamilovaný o sourozencích.Moc mě to osobne dostalo a chci abyste to videli i vy.Dojalo mě to ke slzám a zatopila sam ze otázkama .Proč to neskončilo štastne?Proč nepřišel včas?Proč se už ji nedalo pomoc?To nikdo neví...

Existuje datum,který dvěma lidem připomína den,kdy získali ale zároveň aj přišli své deti....


Naruto story díl 4

24. května 2010 v 19:18 | shizue |  Naruto story
DF
zrátce písečné
Naruto, Shikamaru, Sakura a Tenten dorazili k týmu Gai. ,,Naruto! rád tě zas vidím. A ahoj Sakuro." řekl Rock Lee. ,,Ahoj Naruto. Doufám že jsi se zlepšil." řekl Neji Hyuga. Gai na Naruta ukázal palec (jako ,,ok"). ,,Ahoj všichni." řekl Naruto. ,,Ahoj" řekli ostatní. ,,Jaká je naše mise?" zeptal se Shikamaru. ,,Máme najít úkryt Akatsuki." řekl Gai nahlas. Naruto ztvrdl. ,,Cože?" zeptala se Sakura. ,,Too to není možné. Oni pomě jdou právě v tomto roce a já jim mám jít naproti?" řekl Naruto. ,,A kdybych ti řekl Naruto že mají Gaaru?" řekl Lee. ,,Co?" zeptal se Naruto. ,,Ano bohužel ho Akatsuki porazila." řekl potichu Neji. ,,Kvůli tomu že má v sobě zapečetěného Shukaga?" zeptal se Naruto. ,,Jo, ale my ho vysvobodíme." řekl nadšeně Gai.
Mezi tím když Naruto a Jiraya ještě byly v lese.Jeden Jounin z písečné zavolal v písečné bouři. ,,Nic nového!" řekl jeden Jounin z písečné. ,,To tady nemusíme ani být. Nikdo v téhle písečné bouři napadat vesnici nebude!" řekl další Jounin. ,,Ale opatření jsou nezbytná!" řekl další. ,,Jo. Je to příkaz Kazekageho."(kazekage je Gaara) ,,Hele!!!

Naruto story díl 3

10. května 2010 v 17:30 | shizue |  Naruto story
DF
nová mise
Jiraya a Naruto dorazili do Listové. ,,Tak to by mě zajímalo kde máš tu svoji holku." řekl Jiraya. Naruto zčervenal. ,,Co to povídáš?" řekl stydlivě Naruto.
,,Cože? on je tady? Kde?" řekla Sakura Haruno. ,,Je u brány" řekla Patá Hokage. Sakura běžěla k bráně Listové vesnice. Sakura doběhla k bráně. ,,Tak kde jsi Naruto?" ,,Jé super vepřový rámen mám nejradši." řekl štˇastně Naruto. ,,Měl bys potom najít Sakuru." řekl Jiraya. ,,OK"
,,Tak nashle. Takhle dobře jsem se dlouho nenajedl." řekl spokojeně Naruto ,,Co to plácáš? Vždyt´ jsme byly před třemi dny na rámenu v Mlžné!" řekl Jiraya. ,,ÁÁ ty mi vždycky zkazíš náladu." řekl Naruto naštvaně.

Kurenai Yuuhi

7. května 2010 v 12:51 | shizue |  Characters
Jouinin Tým 8
Yuuhi Kurenai je vedoucí týmu 8, ve kterém je Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Ví se toho o ní relativně málo. Jedině, že se teprve nedávno stala Jouninem. Zdá se, že Kurenai má milostný vztah s jejím kolegou Jouninen Sarutobi Asumou. Tráví spolu hodně času a jsou velice šťastni, když jsou spolu. Kurenai se o své studenty hodně stará a vyvinula se k nim velmi silnou vazbu. Vypadá to, že nejvíc si oblíbila Hinatu. Při kvalifikaci na Chuuninskou zkoušku, když viděla, že Hinata je při boji se svým bratrancem Nejim v nebezpečí smrti, okamžitě zastavila boj. Kurenai zná bolest z toho, když jsou na člověka kladeny velké požadavky a povinnosti, a proto také navštívila Hinatina otce (Hyuuga Hiashi) a požádala ho, zda souhlasí s tím, že Hinata bude v různých misích, kde ji hrozí smrt. Kurenai si je také vědoma vlivu Naruta na ostatní studenty, ale nic proti tomu nemá, z čehož vyplývá, že má Naruta celkem v oblibě. Během její krátké bitvy s Uchihou Itachim a Hoshigaki Kisamem využila proti Itachimu svou nejsilnější techniku - Magen: Jubaku Satsu (démonická iluze: smrt stromovým přivázáním). Nicméně Itachi ji velmi snadno odvrátil pomocí Sharinganu. Existuje hodně teorií, že Kurenai je nějak příbuzná s vůdci Akatsuki, protože jejich očí jsou podobné - bohužel ale nejsou žádné barevné obrázky vůdce Akatsuki, a tak je toto jen domněnka.
Kurenai má oči podobné Sharinganu, ale chybí jí tomoe. Podle oficiálního Databooku má ráda souju, vodku, osolenou chobotnici a pití vína v noci nebo večer. Nemá ráda dorty. Také se uvádí, že ukončila akademii ve věku 9 let a absolvovala Chuuninskou zkoušku ve věku 13 let. Kurenai absolvovala akademii, když jí byla 9, protože v tu dobu byla zrovna válka a vesnice potřebovala rychleji získat nové ninji.
Kurenai se narodila 11. června, na začátku seriálu jí bylo 27 let. Má červené oči a černé vlasy, měří 169,1 cm a váží 54,4 kg. Je jouninem v Listové.


Hihih :D Krutýý xD

1. května 2010 v 10:45 | Shizue |  Pictures
Promiňte ak sem tenhle obrázek od nekoho skopčila (už newim od koho) takq se mu moc omlouvám ale musím ho zveřejnit!!Prostě s toho nemužu!xD
sd
ak ste ten pict nepochopili newa třeba vám to jednou docvakne(jen pro inf ten koho tam Pein kope je je Sansori (podle toho hára))