Červen 2010

Moje nepřítomnost & dovolená

26. června 2010 v 19:53 | Shizue |  My diary
Egypt
Taq jak ste postřehli dlouhe sem tu nebyla...Protože:Školní vytaženost,stresi se všeho kolem,konec roku-páskováni,dovolená!!!Proste nestíham lidi :) ale konečne je konec a jakmile se vrátim z dovolené blogu se jdu plně věnovat.Přibudnou pokračováni povídek a možná i nové rubriky a samo moje keci :).Taq teť k mému vysvéčku samé 1 oooo :-D sem nadšenáá :-D že sem to s tý Aj nejakým kouzem vytáhla.A teť k nejduležitejší věci oznamu :dovolená.Zítra(ano čete správně:))Se odlétá do Egypte a budele letet 4 hodiny(omg...se bojim) a pak zamiříme do Hurgádi...Kde budeme ubytovaní.Já osobně sem chtela jít do Španělska bo se učim španělsky ale což..i Egypt bude snat prima:) vše vám pozdeji napíšu a jdeme tam na 8 dní co neni moc dlouho :) taq se mějte hezky a hezký prázdniny :) a pls všímejte si i new dess moc sem si sním dala práce :) a čtu novou serii knih House of Night-Škola noci.Fakt bomba :)

Naruto story díl 6

13. června 2010 v 19:15 | shizue |  Naruto story
DF
a teť to skončíme!
,,A ted´ to skončíme!" řekl Gaara. ,,No tak pojd´ ukážu ti co umím." Deidarova pusa v ruce vyplivla jíl a Deidara vytvaroval něco jako slon. ,,Pes, Tigr, Krysa, Kůn´! Justsu zvětšení!" Jejich boj vylákal ven mnoho vesničanů. Jounini z písečné začali pomáhat Gaarovi. ,,Nepomůžeme Kazekagemu, ale Gaarovi!" řekl Baki (mistr Gaari). ,,Gaaro ty jsi se opravdu změnil když jsi se mu sám postavil." řekl si Baki v duchu. Deidara spustil slona z jílu na vesnici. ,,Á" řekl Gaara. ,,Ne to tedy ne." řekl si Gaara vduchu. Všechen Gaarův písek chytil slona zrovna v tu chvíli když Deidara říkal. ,,Výbuch! A ted´ to máš." ,,Myslím že to máš ty." řekl potichu Gaara, ale tak aby ho Deidara slyšel. ,,Ne ne, ale ted´ tě nic nehlídá." řekl Deidara. A pustil malé pavouky přímo na Gaaru. ,,A do háje" řekl si v duchu Gaara. Gaarův písek rychle Gaaru ubránil. ,,A dopr už nemám skoro žádnou chakru." řekl si v duchu Deidara. ,,A né moje charka je v pytli." řekl Gaara. Pavoučci vybouchli. Gaara se úplně zacukal. Jeho písek padal na vesnici. Gaara chytil posledním kouskem chakry svůj písek a pomalu z posledních sil ho hodil za vesnici. Gaara padal dolů z oblohy. Deidara ho naštěstí chytil, ale má to i nevíhodu akatsuki mají Gaaru. Deidara rychle odletěl. ,,Za ním!" řekl Kankurou (Kankurou je bratr Gaari a výnikající Jounin). Deidara doletěl k Sasorimu. ,,Rychle. Musíme vypadnout!" řekl Deidara. ,,Ale klidně můžem pomalu. Myslím že když jsem nastražil pasti tak si nebudou v takovém spěchu za Kazekagem prohlížet terén. A navíc pastí jsou i tady ve vesnici." řekl Sasori. ,,Dobře jdeme." řekl Deidara. ,,Gaaro já už jdu." řekl si vduchu Kankurou.
Konec přidávaní návštevnosti!

9. června 2010 v 19:03 | Shizue |  Návštěvnost
Rozdohla sem se, že návštěvnost tohto blogu už nebudu zveřejnonat.Já to nedávam pravidelne,tak to potom vypadá divně.Tak možno jen raz za nejakej čas přidám ale neni to pravidelný.Na komenrářích vydím vaši návštevnost,tá neni bohvíjaká tak chťelo by to trochu asi na mém blogu vylepšit...bo co.Tak to je vše ,Ahojky :)
fddf

Naruto story díl 5

9. června 2010 v 18:58 | shizue |  Naruto story
DF
Gaara vs Sasuke
Deidara vyrazil. O chvilku později si Deidara z ruky vyndal jíl. V ruce v něm vytvaroval ptáka. (Deidara má jutsu že má na rukou pusu, která mu tvoří pomocí jílu bomby. Může je i různě tvarovat a ovládat.) Deidara udělal znamení ruky ,,Pes, Tigr, Krysa, Kůn´! Jutsu zvětšení." Deidarův vytvarovaný pták vyrostl tak že byl větší než Deidara. Deidara na ptáka naskočil a potichu s ním letěl za bránu písečné. ,,Musím sejmout hlídače." řekl si v duchu Deidara. Deidarova pusa na ruce vyplivla jíl a Deidara z něj vytvaroval malého pavouka a to udělal ještě 4krát. Deidara vyhodil z výšky jílové pavouky. První pavouk se zachytil na věžičce. Hídač z dalekohledem si Deidari nevšiml. Pavouk mu vyšplhal na brnění strážného. To ostatní udělali dalši pavouci. Deidar potichu řekl. ,,Výbuch" Všichni pavouci malinko vybouchli, tak aby to nebylo slyšet. Pavouci měli ránu tak že vybouchla strážným hlava. ,,Tak ted´ to bude lehký." řekl Deidara.
Gaara byl ve své pracovně a něco tušil. Vzal si na sebe oblek, který používá v boji. Šel ven tak aby ho nikdo neviděl.
Deidara chtěl hodit malou, ale velmi účinou bombu ma Kazekageho střechu domu. Když v tom najednou se před ním objevil Gaara. ,,A dopr je tady." řekl si v duchu Deidara. ,,Ty nikam nejdeš." řekl Gaara. ,,Máš pravdu. Někam pujdou jen mé bomby!" řekl z

Layout Spring

5. června 2010 v 20:07 | Shizue |  Layouts of blog
ff
Tak konečne new dess!!!Jsem uplne happy!Protože:Tenhle dess jsem udělala sama a konečne se mi to líbííí!!A snat i vám xD.Za druhé:blíži se prázky.Za tretí zítra padám pařit na kámoškinu párty.A za čtvrtý ,ok tohle neni dobrá správa.Zdá se že to vytáhnu na samá 1 ale,moje břiblblá anglinárka(konverzi) mi posrala známky!!!Měla sem tam známky 1,1,2 ale za to že sem jí nevědela přezentovat projekt který sme mali o týdem mít,mi ta kráva dala 5!!!!Moji prvou v tomhle šk.roku!!Udržala sem si samí 1 a 2 (v žácký kníške) a ta kráva mi jebne 5!!!!Teď s prumněru 1,25 mám 2,25!!!!A do konce roka máme už jen 2 hodiny!!!!Omg ja se asi odstrělím,ne ji odstrělím!!!!Juj!Ale inak pohoda je tu vedro sice nás trochu zatopilo ale což xD .Taq se mějte hezky ja du.Pap :)


Láska a smrt

1. června 2010 v 19:55 | Shizue |  Videos
Posledný dobou sem závislá na smutných zamilovaných a nekterých i pravdivých příbiehech.Moc mě to chitlo a moc sa i u toho napláču...a netušim proč to čtu.Ja mám ráda happy endy :) ale ty smutný sou lepší a dobrý kdiš chcete napsat 2.serii :) .Tak tady je to video myslím že ho znáte klasika Boy and Girl :)Smutný zamilovaný příbieh.