Červenec 2010

Naruto story díl 9

28. července 2010 v 9:27 | shizue |  Naruto story
DF
síla rineganu
,,Ty nebudeš v poho!" zakřičel Pein (vůdce Akatsuki). ,,A dopr. Papírová bomba." řekl si vduchu Kakashi. ,,Tak to vypadá že jste mi spadly do pasti." řekl Pein. Kakashi se jen tak tak vyhnul papírové bombě. Málem jí spustil. Kakashi si sundal pásku se znakem listové z oka a řekl. ,,Sharingan." (Sharinga je jutsu v oku, které kopíruje nepřítelovi techniky.) ,,Notak Kakashi. Sharingan se proti Rineganu nemůže rovnat. řekl Asuma. (Rinegan je technika v očích, která krade těla. Všechna ukradená těla mají Rinegan.) ,,Já vím, ale jak jinak mám asi bojovat!" řekl Kakashi. ,,Ty jsi

Avatary č.02

23. července 2010 v 23:16 | Shizue |  Pictures
0011
0101

Zítra, týden prič!...tábor! :( :D

16. července 2010 v 19:22 | Shizue |  My diary
01010
Tak hurá zítra na tábor!Moc se tešim opravdu i ne.Teším se pro to že jdu s moji Best kamoškou Simčou a ona vybírala tábor snát bude prima :) a nechci jít protože:Neuvidím 5 dílu Prison Break 13,14,15,16,17 část :( a budu bez TV a PC :) ale to zvládnu až na ten Prison Break a Wenta Millera :(((((((Brečím!! :D a snat ste si všimli dnes sem sem dala i dess s Wentikem :3 Millerem :3 komentujte :D a pls přečíst :Tohle :) Díki
04

Jsem opravdu přelétává!

14. července 2010 v 17:03 | Shizue |  My diary
Michael Scofield
Tak tento blog se pomalu už ani netýká anime ani Naruta.
Protože jsem opravdu přelétává!!Toto období jsem sem přidávala hlavně moje keci: D jako např. Vyzradila jsem vám moje tajemství s Ronaldem Tady je jeho dítě. má krásné dítě: D Tak teď znovu začali v televizi dávat Prison Break tak vám píši také o něm a hlavně se těším na Final Break ale už jsem zjistila že tam Michael zemře protože se obětuje pro Saru ktera byla ve base ...Bože a Michael je přitom takový fešák :D.Dám vám odkaz na stránku kde je video anglicky je tam celý Final Break.Tady Final Break

Možná ano,možná ne

10. července 2010 v 9:22 | Shizue |  My diary
:-D
Mno vypadá to tak že možná budu mít program (konečně) na vytvorění videa!Jupí!Ale nevím to jestě bo si jeden stahuju a ten co sem měla mi nějak nefunguje xD Ak se to podaří budu vytvářet videak k povídkam jako to ďelaj ostatní!!!Se tešim xD Snat to výde...Dršte mi palečky!! :D

Naruto story díl 8

7. července 2010 v 21:14 | shizue |  Naruto story
DF
srážka s Peinem

Gaara znovu usnul. O hodinu později se probudil a byl na stejném místě. Pomalu otevřel oči a najednou dostal pěstí. ,,Kde jsou ty parchanti!" zakřičel Deidara.

V lese

,,Poslouchejte mě. Sakura a Naruto mají Itachiho. Já a Tenten máme tu rybu. (Tou rybou myslím Kisameho.) Shikamaru a Lee si vezmou támhle toho. (A ukázal na Konan, která měla plášt´ takže nevěděl že je to žena.) A Neji má tu kytku. (Tím myslím Zetsua.) Tak jdem a užijte si sílu mládí!" řekl Gai.
Tak vy dva proti mě jo. Tak to jste v bryndě. Itachi zavřel a otevřel oči. ,,Mangekyou Sharingan." řekl Itachi. (Sharinga je jutsu v oku, které kopíruje nepřítelovi techniky. Mangekyou Sharinga je genjutsu.) Sakura se dívala do jeho očí. ,,Sakuro néé!" zakřičel Naruto.

Největší šok mého života!Pomoc!

6. července 2010 v 15:06 | Shizue |  My diary
C.Ronaldo
Takže asi nevíte že sem uplne ale uplne zabouchnutá do Cristiana Ronalda.Asi ne.Tak teť jo xD.Ale to bylo.Bejvávalo.Dokud jednoho krásneho letního-prázninového dne nečtu na oficialních ztrankách Real Madrid že jejich 25-letý hráč před pár dny oznámil že má nemanželský  dítě které se narodilo začátkem minulého měsíce(Červen).Jméno matky neuvedl ani meno dítěte z dúvodu že matka chce sebe i dítě nechat v anonymite.Bože já myslela že se rozplaču a taky sem to udělala!xD ale opravdu co by ste delali vy kdyby podle vás ten nejúžasnejší kluk na celém světe kterého strašně milujete oznámi že má 2-3 týdení dítě a neuvede jméno matky a vy jí nemužete zabít? xD Ale opravdu...má 25 let a sem si myslela že mu umí myslet...přecenila sem to.Jedine kdyby to dítě chtěl .A to dítě je kluk!!!

Naruto story díl 7

6. července 2010 v 7:59 | shizue |  Naruto story
DF
setkání s Akatsuki

,,Co? Proč? Jsem vůbec? Co se to..." Gaara se probudil už v sídle akatsuki. ,,Hle Sasori. Náš Jinchuuriki se probudil." řekl Deidara. ,,Nikdo tu ještě není." řekl Deidara. ,,Asi sem přijdou jen hologramy." řekl Sasori.

U týmu Gai.

Tým Gai už jsou v lese. ,,No tak užijte si sílu mládí." řekl na všechny Gai. ,,Juchůů!" vykřikl Lee. ,,Vydrž Gaaro už jdu." řekl si vduchu Naruto. Před týmem se objevila nějaká postava ,,Ahoj mládeži." řekl jakýsi hlas. ,,Kdo jsi?" řekl Gai. ,,Copak si nevzpomínáš? řekl Kisame

Layout Mermaidia

5. července 2010 v 17:10 | Shizue |  Layouts of blog
Layout
Taq po kratkém čase sem dávam new dessing.Taky moje práce samo :D.Po jarním sem se rozhodla pro takový...letný.Sice je dost obyčejný ale obyčejné věci bývají nejhezčí ne? :D.A nepsala sem tam jako "summer layout"bo čo proste je takový obyčejný :DDD.Taq to je asi všecko.Ahoj :DHezké prázky! :)

4. července 2010 v 17:09 | Shizue |  My diary
Taq sem spátky!!Přežila sem to v letde a taky v Egypte!!Juuu!A možná přidám prár fotek z dovolenej..možná newim :)Dík všem SB co mi psalyyy že si na mě spomenulyy :) a teť k hlavní udalosti!HEZKE PRAZKY VŠEM!!!Chi aby ste si tohle léto užili ,snat bude super i pro mě i provás :) budu samo přidávat povídky,texty,pictures,....a dufam že někdu bude cez prázky online a možná si dáme nejaké adress na chatovanie...bo se unudim :) Taq ješte jědnou hezké prázky!!!
A mimochodem štu uplne bezava knižky se serie House of Night-Škola noci ale to sem už asi psala :) newaa...A s fotbalu sem sklamana...Portugalsko ško domu...Ubohej Cristiano Ronaldo..on je takový fešák :) a ješte doporučuji poslechnout Waka Waka -Shakira asi to už znáte ale je to supeer :)

Hezké prázky :)