Listopad 2010

Zítra volno!!!!!!!!!

16. listopadu 2010 v 20:41 | Shizue |  My diary
autumn
Tak lidičky zítra máme ve škole volno!!!Jééééééé moc se teším!!!Budu hodně,hodně dlouho spát! :3 Tešíte se taky?Ako by ne :).Celej den přesedim za FB nebo budu venku a tych pytomich knih se ani nedotknu....Mohou mě i zabít!XD Mám mnoho supr nápadu na new povídky ale nechci je psát pokud nemám hotové ty staré a množná některé i nenapíšu...Newim.....Už mě tak moc nebaví a nemám na mě čas.Ale všecko je možné :D tak nikdy neříkam nikdy :) Tak já du na FB ....ahojky :)

Naruto story díl 13

16. listopadu 2010 v 20:21 | shizue |  Naruto story
ewwe
Záchrana Sakuri
,,Vydrž Sakuro." řekl Naruto. Na cestě do listové Naruto potkal Choujiho, který má misi. ,,Díky bohu. Chouji!" zakřičel Naruto. ,,Naruto. Ahoj, slyšel jsem žě jsi se vrátil. " řekl Chouji. ,,Na to není čas. Měl jsem misi a sklamali jsme." řekl Naruto. ,,My?" zeptal se Chouji. ,,Tým Gai, Shikamaru, Sakura a já. Potřebuju pomoc. Musíš jít pro ně. Tudy jdi." Řekl Naruto a ukázal prstem kudy má Chouji jít. Naruto běžel co největší rychlostí, aby byl ve vesnici co nejdřív. ,,Super. Vidím bránu. Haloo pomoc." řekl Naruto. Narutovi běželi naproti Jounini a žába, kterou svolal. ,,Sakura padla Itachimu do Mangekyou
Sakura - předělovačka 2


Naruto story díl 12

5. listopadu 2010 v 16:57 | shizue |  Naruto story
ewwe
Vidrš Sakuro
,,Já sklamal. To ne. Jen jsem tu stál. Nnejssem dobrý nninja. To bych poznal. Shikamaru, Lee, Nej..." říkal si Naruto a rozbrečel se. ,,Promin´ Sakuro." řekl Naruto Sakuře. ,,Ne ne neomlouvej se." řekla ze všech sil Sakura. ,,Neboj. Jsou tu zachvíli jen ještě chvíli vydrž." řekl Naruto Sakuře. ,,D d děkuji záá všechno Naruto. N najdi Sasukeho. Prosím." řekla Sakura Narutovi. ,,Vždyt´ ty ho najdeš semnou." řekl smutně Naruto. Sakura zavřela pomalu oči. ,,Promin´te kluci, ale musím odnést Sakuru do listové." řekl Naruto. (Naruto odnesl jen Sakuru, protože jí miluje.) ,,Vydrž....... Sakuro."
Sakura - předělovačka 2


Naruto story díl 11

3. listopadu 2010 v 18:13 | shizue |  Naruto story
ewwe
U týmu Gai v lese

,,Sakuro néé!" zakřičel Naruto. Sakura spadla do Mangekyou Sharingan. ,,Kde to jsem? Co to je? ááá! zakřičela Sakura. Itachi Sakuru trápil. V genjutsu Do ní zabodával špendlíky. Sakura je ve smrtelném nebezpečí.

U Nauta

,,Jak mám Sakuře pomoc? Když źabiju Itachiho zabiju i Sakuru." řekl si vduchu Naruto.
Gai a Tenten bojovali proti Kisamemu. ,,Konoha Senpauu." (čteme: Konoha senpou - je to můj název.) zakřičel Gai. Gai vyskočil velmi vysoko
Sakura - předělovačka 2

Naruto story díl 10

2. listopadu 2010 v 14:28 | shizue |  Naruto story
ewwe
Smrt Asumi...
Jouninové jsou u Kakashiho. Najednou se zašustilo ve křoví. Z křoví vyšel Momoj. (zrádce písečné). ,,Šéfe hledal jsem Vás. Deidara (Deidara je jeden člověk z Akatsuki) říkal že jste blízko u písečné, ale nikde jsem Vás nenašel." řekl Momoj. ,,Kdo jsi!" řekl jeden z Jouninů z listové. ,,Jmenuji se Momoj. Zradil jsem písečnou." řekl namišleně Momoj. ,,Tvůj šéfík nám právě zabíjí kamaráda." řekl Kakashi. Kakashi neuvěřitelnou rychlostí byl u Momoje a držel mu kunai u krku. Kakashi mu chytře dal pěstí do hlavy a Momoj omdlel. ,,Musíme začít jednat Kakashi." řekl Kakashimu jeden Jounin.
Sakura - předělovačka 2

Happy Halloween!

1. listopadu 2010 v 17:39 | Shizue |  My diary
dd
Strašidelný Halloween!Buuuuuu!:)Konečne je tady nejlepší den v roce(po Vánocích,....).Všechni deti v Americe už jsou převlečená za nejakou tou příšerku a žebrají o cukroví!Supr tradice:).V ulicích najdete co jen chcete vlkodlaka,upíra,ducha,čarodějku,kostlivce,bjovníka,...proste cokoli!Hrozně ráda baych tam byla:).A vámv všem HAPPY HALLOWEEN!!!!