Červen 2012

Léto,volnost a blog! ;)

29. června 2012 v 13:14 | Shizue |  My diary
Aloha!Lidičky nikdo na téhle palnetě není tak happy ,jako já :D.Protože je co?Áno správně,KONEC ŠKOLY!!!!!Moc se těším,i když mi to tak ješte nedochází ;),žádné úkoly,písemky,stresy,spolužáci,...Takže budou mi chybět ale všechno má své pro a proti.Takže co to znamená,ohmoho více času na mé aktivity,karate,blog a kámoši :).Na blogu to chce hodně zamakat,bude tady pěkná rekonstrukce a dopsávaní povídek.No co chci říct,chci vám popřát hodně zábavy,dobrého počasí,nových přátel a chuti si léto užít,jako nikdy předtím (Májové říkaj,že je to naše poslední léto :P) což je pytomost,ale i tak ;).Léto je konečně tady!!!!Hurá! :D a jinak,co se týka vysvědčení,tak mám čisté 1 a sólo 2 :/ Matikařka mi ji dala,nevadí,přežiju :D.
Shizue ;)
Diplom za SB pro Gaarinku

Sounds Of San Francisco Remix

27. června 2012 v 12:53 | Shizue |  Videos
Konnichiwa!Minna jsem ze školního výletu zpět ale vy ste si to asi ani vešimli že někam jdu (v min.článku jsou 3 komentáře OOOoooo) ale to je asi fuk,na chatě na který jsem byli měl kámoš 15-ctiny tak jsem oslavovali a narazili na jeden perfect song ;) originál znám už dlouho,ale tenhle remix je boží :) snad se bude líbit ;).

Face down & školní výlet ;)

23. června 2012 v 22:13 | Shizue |  My diary
Konnichiwa minna!Fu je nesmírně horko :/ spoň tady v Praze :D.Chcí vám oznámit,že pondělí a úterí t.j. 25.6.-26.6.2012 jsem na chtě jako školní výtel (vořívarna :D) Sranduji,jenom se budeme hezky bavit ;) alkohol tak bude jenom do nálady ;).Nemám zájem se nějak blíš sblíšit s některýma moudríma lidma t.j. idioty s naší třídy,sranduji,je s níma pořádná legrace!!!Ke dokončení 17.dílu TSFH se neumim přinutit takže si naň ještě počkáte :P :D.No gomen minna ale jsem bez inspirace :D. A jinak včera byl ten nej den,konečne po 1000 letech jsem se schledala se Danylou :D,moc se těším na prázdniny protože se na SR budem vídat často :D,jinak nedali bych nějakej sraz, animefili ze SR? :D Já se s váma ráda potkám :D budu v okolí ZV ;),pak brněte :D Ano Kirawo,Tsuki na vás myslím obzvlášť :D.Tak dost řečiček,jdu se koukat fotbal (Espaňa VS Francie).Páčko ;)

Fairy Tail doujinshi Alcohol 3/5(ENG & CZ)

20. června 2012 v 14:19 | Shizue |  Others
Konnichiwa minna!Je nehorázné vedro a já mám docela veliké tušení že asi zemřu na totální roztátí :D.Jsem ráda že jsem se dostala ke pc,protože skoro celej čas se jen opaluji na zahradě :D ale už to tam nevydržím díl nez 30 minut,je to brutál horko.No,dost zdržování tady je pokráčko doujinshi Alcohol.Warning:+18(Klidně ignorujte :D)
PS:Komentáře prosím!!!! ;)

Naruto (Sasuke VS Danzo) AMV - Two Steps From Hell / Dragon Rider

18. června 2012 v 16:37 | Shizue |  Videos
Konnichiwa minna!I když už mám známočky uzavřené,žádné volno se nechytá :/ ani skracený vyučko! :D Krutý!A dneska bylo fajných 35 nad nulou taže celej den jsem se cítilia jako občan Nigerie :D.No ale teťka ke tématu,něco pro Kirino očko ;),našla jsem fakt povedené video kde je Sasuke vs Danzo,jedříve jsem hledale něco od TSTH (Two steps to hell) a pak jsem objevila tohle videjko :D ;) užijte si ho!!! :)

Free layout-Natural secretes

16. června 2012 v 13:41 | Shizue |  FREE layouts
Konnichiwa minna!Hlásim se zde i s novým free layoutem.Zelená barvy dominuje,takže pro milovníky přírody jako stvořený :D.Zatím jsem žídné popisky do menu nepřidala ale ak bude zájem,dodělám je.Tak snad se vám líbí a někoho upoutá natolik,že si ho ztáhne :D.Mějte se hezky jdu psát TSFH.


Snaha se cení,ale né na matice!

15. června 2012 v 22:08 | Shizue |  My diary
Holla minna!Jsem tedy jak jsem slíbila,aktivita blogu se obnovuje :D.Známky už mám téměř všechny uzavřeté.Jsem s části ráda,že je to za mnou ale taky jsem pěkně nasratá (gomen za výraz).Mám jedinou jednu dvojku a to ze matematiky!Juj!Štve mě to jako nic!Namyslete si že jsem šprt,já se do školy v podstatě nikdy neučila,poze na testy a teťka na konci roku.Předměty které mi jdou nejlíp je chemie,fyzika a byla matika-to jsem se neučila nikdy(teťka tenhle rok jsem zaberala na matice protože jsem měli geometrii co já neumim :P).No ještě nemám uzavřenou anglinu,to možná bude jednička nebo dvojka,podle posledního testu se uvidí :/.No snaha byla na nic,mám 2 ze matiky-jedinou jednu dvojku na vysvědčení!!!! :( zamrzí. Překousnu,zítra se plně věnuji blogu,bye ;).

Výkec alis nechápu že sedím za PC?!? :D

13. června 2012 v 20:40 | Shizue |  My diary
Hallo minna!Nechápu že sedím za pc :D,né žebych za ním nikdy neseděla nebo že doma žádnej nemáme :D ale jsem tak vytížená ani nestíham obíhat!Amen tma a ani psát články (co je zřetejně vidět),proto pozastavuji blog do pátku :D hh takže to není ani pozastavení,jenom neaktivita,já se fakt teťka všecko drtím a nemám žádnej free čas.Takže to i tak vypadá,blog chátrá :D.No ale vy ste mě tedy dobře nasrali :D,dojdu sem po 3 dnech a doujinshi 2/5 Alcohol a tam 1 komet?!?!A už jsem přidala i CZ verzi!!!No jako fakt díky minna,píšete že chcete pokráčko a ani koment nenecháte?No ste tedy fajnový lidi :D.Fu,no nevadí,příště si pořádné přemyslím či něco na pokráčko budu přidávět.No nemám už čas,jdu se učit,tak zatím minna! :)Všam držím palečky při písemkách a přeji co nejlepší známky :) a gomenasai SBnka,že neobíham ale je kritická situace :/ :).
Bye *-*

Fairy Tail doujinshi Alcohol 2/5(ENG & CZ)

10. června 2012 v 16:38 | Shizue |  Others
Konnichiwa minna!Hlásim se zde i s druhým díle dujinshi Alcohol.Díky Kiře Uchiha vám mohu ponouknout taky i českou verzi tohohle doujinshi.(Ke prvnímu Chapteru jsem na konci článku dala link na CZ první část).Jsem ráda že ste napsali o další pokráčko :).Opět dávam anketu kde hlasujte zda chcete další díl :).Warning:+18(vím že ignorujete ,já to píšu jenom jako dekoraci :P :D aby se neřeklo).Užijte si to! :)

Fairy Tail doujinshi Alcohol 1/5(ENG)

8. června 2012 v 22:01 | Shizue |  Others Anime
Konnichiwa minna!Je známo (tak možná není) ale já jsem pořádná hentaistka,takže mám moc ráda kvalitné doujinshy a hentai pictures.Nejoblíbenější (a taky je jich nejvíce) jsou Bleach a Naruto.Pak to jde se Soul Eaters,Shugo Chara,FMA,...ale momentálné jsem po milionech letech hledání našla kvalitné doujinshi Fairy tail.Je sice anglicky ale rozumět mu jistě budete (rozumím i já co jsem dřevo na jazyky) ale na překlad si netroufnu :).Pokud se vám doujinshi zalíbí,budu dávět i další čast,prosím vyjádřete se v kometářech ;),užijte si prvný chapter doujinshi Alcohol.
Warning:+18(okej vím že to všichni ignorují :D)
Poznámka:Tahle první část je ještě nic-moc uchylního ale
ve dalších částech si na své přijdou i ,,úchylaci,, (jako já :P)

Layout Never too late

6. června 2012 v 16:42 | Shizue |  Layouts of blog
Konnichiwa minna!Tady náramně šťastná Shizue :),onkologický vyšetŕení dopadlo výborně!Nemám rakovinu!Jupí! :D *hladí si vlasy* hh :).Měla jsem tak dobrou náladu že jsem udélala také layout *zírá na nalomené chodidlo* dobře,ješte nejsem uplně okey,ale je to dobrý ;).O chvilinku prázdniny,známky *hlavně že jsem zdraví*.No snad se vám layout líbí a také nápad který jsem přidala-menu je nahoru (FanFiction,Naruto,Others,...)Pokud budete chtít přejít ,stačí kliknout ;).Já jse jdu drvit fyziku,tak zatím ;).

Diplom pro Darky kiss za SB :)

5. června 2012 v 15:48 | Shizue |  Diploms
Konnichiwa!Hlásim se zde s dalším SB :).Opravdu nechápu že při tolika učení,karate a love záležitostma :D stíham chodit i na blog :P.Ale je to se mnou špatný,nalomený chodidlo a ješte mě lékařka poslala na onkologický vyšetření :/ (bližší část nebudu psát,gomen) takže mám docela strach,doufám že nemám žádnou rakovinu :/.No což,jsem optimista :) ale taky totálný stresman :D.No dost morbidity,držte mi palečky :).Nech výsledky dopadnou jakoliv,napíšu vám to ;).

Podpořme manga překlad CZ!

2. června 2012 v 16:32 | Shizue |  Anime
Konnichiwa minna!Chci se sváma podělit o jednu informaci (kterou podle mě už každý zná, jenom já jsem zpomalené dítě :P).Jedná se o překlady známych i neznýmych mang ze cizích řéčí do češtiny.Já o tomhle projektu slyšelu už dávněji a taky jsem se chtěla přidat,když mi cvaklo že na překlad mangy nemám čas a asi ani talent :P.Jsem dřevo na cizí jazyky.Ale vy být nemusíte :D.Takže pokud se rozhodnete přidat (tedy tam zveřejnovat vámi přeloženou mangu (jakovkoliv)) ste na správné adrese.Pokud nechcete překládat (jako já) pouze projekt podpořit,dajte si na viditelné místo na vašem blogu tenhle obrázek (samozřejmě klikací aby se zobrazila stránka na které se manga překladá-http://manga-cz-preklad.blog.cz/).Arigato minna!Doufám že se do tohohle projekto zapojí co nejvíce lidé ;).
Shizue