Červenec 2012

Minato x Kushina ★ At The Beginning

31. července 2012 v 13:36 | Shizue |  Videos
Konnichiwa!Lidy právé jsem dokoukala tohle video a normálně mě rozbrečelo.Mnoho ze shippudenu jsem vynechala takže jsem skoro nic o Narutově rodině nevěděla,věděl jsem že je kdo jsou jeho rodiče a nic víc.Netušila jsem jak zemřeli :( (detailně).Bože, já mám spustené z očí takové vodopády,že ani nevidiím na klávesnici.Je to to nejkrásnejší a najsmutnejší video,jaké jsem zatím viděla.Bože,Minato a Kushina,oni k sobě tak strašne šli,byly dokonalý pár T.T.Debilnej 9-ocasý démon!!!!Fu*k you!No užijte si video a čekám komentáře :)


Day 06: Neoblíbené anime

30. července 2012 v 23:56 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa!Po menší pauze s 30DACH se vracím se 6 dněm :),bylo dost těžké najít anime které se mi nelíbilo ale přeci se jedno našlo.užijte si to! :)
Všichny dni se stávaj pro mě těšíma a téšíma,dnešek není víjimkou,bylo opravdu téžké vybrat anime ,které se mi nelíbilo ale nakonec jsem se rozhodla pro anime Mill Milk taky zváno Togainu no chi.
Yaoisům a milovníkům tohohle anime nedoporučuji číst(Sorry Danyla)

Layout Kútik duše / part of spirit

30. července 2012 v 10:55 | Shizue |  Layouts of blog
Konnichiwa minna!Před několik dny jsem našla na blogu mého SB Hellequinassasin tenhle dokonalý layout a hned jsem si ho musela ztáhnout a dnes konečně nastavit :).Jsem moc ráda že jsem si ho vybrala protože je naprosto dokonalý.Mělo to jen jednu chybu,musela jsem si dodělat popisky do menu,ale to je drobnost.Doufám že se vám bude líbit stejně jako mě ;).

Layout for Briace

29. července 2012 v 21:20 | Shizue |  Vyzvedni si
Konnichiwa!Další člověk který si u mě objednal layout je Briace,tak doufám že se bude líbit :).
PS:S 30DACH nadále pokračuji!Zítra vás čeká Day 6:Neoblíbené anime,téšte se! :D

Layout for Aki Yukio (Second)

27. července 2012 v 11:58 | Shizue |  Vyzvedni si
Konnichiwa minna!Aki jsi u mě opět objednala layout za co jí děkuji :).Chtěla layout na tému Death Note-cosplay,tak doufám že jsem jí vyhověla.Taky jsem to nechtěla udělat moc tmavé,zas ani světlé,tak nějak vzniklo tohle.Doufám že se bude líbit ;).

Code:Breaker

26. července 2012 v 18:14 | Shizue |  Anime
Konnichiwa minna!Na blogu Tsuki jsem už před nějakou dobou (1-2 týdny?) viděla recenzi na mangu Code:Breaker a moc se mi to zalíbilo a tak jsem koukla celou mangu co byla doteť napsaná (180 parts) a moc mě to okouzlilo :).Opravdu je to moc dobrá manga a jsem nadmíru šťastná že se ji rozhodli dát do anime,proto vám sem přidám první trailer a recenzi+odkaz na mangu CZ i ENG.
OKO ZA OKO - ZUB ZA ZUB - ZLO ZA ZLO

Day 05: Oblíbené anime

25. července 2012 v 11:33 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa minna!Ja jdou prázdniny?Já nevěřím že měsíc je už za náma :/,mohlo by se to spomalit :).
Jak je známo,mé nejoblíbenější anime se pořád mění,ale když mě některé nové omrzí, opět se vracím k mému milovanému Narutovy.

Day 04: Oblíbená postava

23. července 2012 v 22:10 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa!Tak hlásim se zde s mojí nejoblíbenější postavou ,nech se líbí! :)
Takže aby ste mě pochopili,mám hromady oblíbených postav a z nich jsem udělala seznam TOP 10.Tam se dozvíte kto je momentálně na prvním místě,protože o této postavě je věnovaný celý článek.

Diplom za SB pro jabka miu ans :D

23. července 2012 v 21:26 | Shizue |  Diploms
Snad se líbí ;)

Day 03: Které dvě postavy,tvoří dobrý pár

23. července 2012 v 1:46 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa!Na tenhle den sem se těšila speciálně ;).Užijte si to!
Při slovech ,,postavy,které tvoří dobrý pár,, mě napadá hodně postav,minimalně jeden pár ze každého anime,co jsem kdy viděla.No uplně nejvíc mám ráda pár mé drahé Nany a Rena.

Day 02: Oblíbený anime song/opening

22. července 2012 v 3:02 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa!Tady je druhý den 30DACH,užijte si to! :)
Tak na touhle témou se přemejšlela hodně dlouho. Oblýbených openingů mám do aleluja.Ale když už si musím vybrat ten uplně nej tak myslím že je to opening z anime Highschool of the dead.

Day 01: Anime,které mělo divný děj

21. července 2012 v 2:14 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa!Konečně jsem doma i s netem (hurá!) takže jak jsem slíbila,začínam s 30DACH!Užijte si to! ;)
Když se řekne,abych si vybrala,které anime mělo podle mě divný děj,naskytne se mi dost a zároveň žádné anime.Aby ste pochopili ,Death Note je moje srdcovka miluji Ryuka a jeho jablka a dost krutej humor :D ale DN je pro mě jako Bleach,o to,o co šlo na začátku už nejte teť,protože je to už tak domotané a komplikované,že už ani autor neví,co to vlasntně chtěl napsat :D.

Diplomky za SB pro Yuki-chan,Lee Scarlett Yukio a Sak

20. července 2012 v 14:45 | Shizue |  Diploms
Konnichiwa!Jsem doma a taky s netem! :D takže sem se pustila do diplomování :) musím se přiznat že jsi nepamatuji nové SB,tedy né všechny,pamatuji si pouze Lee Scarlett Yukio,Sak a Yuki-chan.Ostatní SB které se kteríma jsem spřátelila ale neudělala jsem diplom,tak mi to prosim do kometáře napíšte,jméno,blog a co na diplom.Arigato!

Beze internetu-doba neurčita! :)

18. července 2012 v 10:42 | Shizue |  My diary
Nazdar vespolek!Jak už víte (možná nevíte ale teť se to dozvíte xD) malovali jsme komplet celej barák a tak jsme museli odpojit internet (logicky) a do doby když vše nebude ukliděné,zařízené a vytříděné tak net nebude.Takže mě to moc mrzí.Protože mé SB si začeli dělat 30DACH a moc jsem zvědavá co si do jednotlivích částí vyberou.Jakonáhle bude net,všechno oběhnu,všechny SB.A jakoby toho nebylo málo,díky Tsuki jsem začela frčet na Code:Breaker coš je fakt boží manga a ten Ogami je pořádnej sexoš :D.A ještě jedna moc podstatní věc,chci se vám všem milionkrát poděkovat za takouvou krásní návštěvnost,ty kometáře,jejich číslo je opravdu (na mě) obrovitánske,děkuji minna,dojali jste mě :).Doufám že když se vrtátim do aktivity,bude to stejné :).Takže ješte dnes a zítra bych měla být aktivní (jsem u kámošky) takže budu obíhat a do konce tohto týdne by už měl být u nás doma i net.Já vlastně budu obíhat (možná) každý den přes wi-fi při sousedině domě :D,to se ještě uvidí.Tak zatím se tedy mějtě hezky.PS:Když u nás doma bude net,i já začnam s 30DACH ;).
Shizue

Téma týdne-Mám svůj sen

15. července 2012 v 10:25 | Shizue |  Others
Konnichiwa minna!Pořád ještě nejsem doma,jsem u babičky a na PC jsem jen u kámošky.Takže s 30DACH se začít nedá,FT doujinshi Alcohol taky ne,povídky taky ne,tak koukám že jen oběhnu SB a pak jdu,ale co nevidím?Téma týdne-Mám svůj sen a mě napadlo že tedy něco napíšu.Nemám ve zvyku psát na tému týdne,néžeby ty témy nebyli zajímavé ale prostě mě to netahalo.

30 Days: Anime Challenge

13. července 2012 v 10:57 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa minna!Hlásim se zde jako člověk kterého smítá deprese (to taždé prázdniny-příliš moc volna a pak přijedou deprese) no ale chci vám sdělit,že jako několik jiných stránek jsem se rozhodla pro 30 days: anime challenge.Nejde mi o zvýšení návštěvnosti,ale dělám to proto,protože mi o přijede fakt zajímavý a chtěla bych to vyskoušet ;).Ještě nevím,kdy začnu ale bude to buť tenhle,nebo příští týden :).Taky mám nové SB kterým dipláčky udělám příští týden,protože nejsem doma.Takže ještě chci dodat že s týmhle nápadem přišla DirtyFoxx (za co děkuji) a její poselství zní ,,budu ráda, když se přidají i další lidé :),,

Exot jménem Yuri-sama

11. července 2012 v 0:02 | Shizue |  Others
Před pár dny,se na mém blogu objevila jistá osoba jménem Yuri-sama a nechala po sobě šťavnatý komentář(viz 1.koment) proto chci předejít všem diskusím a špatným odozvám :).
POKUD VÁS URÁŽÍ (JAKYKOLIV SPUSOBEM) NEKOMENTUJE JEJÍ BLOG!!! PROTOŽE POUZE O TO JÍ JDE!!!
BLOG ZDE (Posuďte sami)
Průměrná návštévnost:Kolem 80 kom. na článek
Typy kometářu:Všechno spamy a ohlasi na její nezdůvodné urážení jiných blogů.
Yuri-sama,gratuluji,fakt PERFEKTNÍ blince,všichni ti ji zo srdce přejeme ;).

Two sisters from hell 17.díl

8. července 2012 v 13:09 | Shizue |  Two sisters from hell
Konnichiwa minna!Po týdnu jsem taky opět,mile jste mě překvapili že při minulém článku jsem našla 21 kometářů.Jak jsem slíbila,dokopala jsem se ke 17.dílu t.j. předposlední díl tehle povídky.Snad se vám dílek bude líbit a necháte i kometáře ;).
Bůh je jejich víra, ďábel jejich stvořitel, život je pro ně šance, ale smrt jistý hostitel ...
Orochimaru si spokojně seděl na své židli upřostřed tmavé skrýše nedaleko Zvučné vesnice.O několik sekund jeho odpočívaní narušilo jemné pravidelné klepaní,opakujíci se třikrat.Otevřel jedno ze svých hadích očí a soustředěně sa podíval na dveře,hend věděl kto ho ruší,opět oči zavřel."Pojď Kabuto.,,

Layout Gaara Love

1. července 2012 v 11:20 | Shizue |  Layouts of blog
Od 2.7.-9.7.2012 Jsem neaktivní(Jsem u babičky)
Prosím SB i jiné návštěvníky blogu
o pochopení!Ďekuji :)

Konnichiwa minna!Jsem tady se novým layoutem!Prázdniny si užívam plnými doušky ;),včera jsem byli na kupku,konečně mám čas na blog a zítra odcházím ke babičce na prázdniny,takže tady týden nebudu aktivní.Což mě moc mrzí ale zato budu aktivní na mém blogu co mám s Danylou,protože bydlí nedaleko domu mé babičky ;).Ale babička pc,nemá takže budu blogovat jen u Danyly.Odbočila jsem od layoutu ;).Takže ,líbí se? :DJá vlastně ani nevím proč je tam Gaara.Ano mám ho ráda ale fakt nevím :D aha už vím!Protože Gaara z Pouště=poušť=léto!Je to vlastně první layout takového druhu na mém blogu a dost jsem se s ním vyhrála ;).Snad se vám bude líbit a užívejte si hezky volna!!! :)