Září 2012

Když už se všechno kazí, ať to stojí za to!!!

28. září 2012 v 19:45 | Shizue |  My diary
Konnichiwa minna!Jak se máte? U mě to snad horší být nemůže (co to plácam, vždy to může být ješté horší!!!) důvod?Jednoduchý. Nejdříve se mi pokazil telefon (Xperie X8) už to budou tři dny a jsme z toho na prášky, a aby toho nebylo málo ,včera se mi pokazil i noťas, a netuším co s ním je,prostě nejdou zapnout ikonty-Internet,Photofiltre,Sony Vegas, prostě nic... Jsem z toho zoufalá T.T. Takže nevím kde dodělám objednávky ale budu se pokoušet na tomhle (pevném pc co máme) downloadnout Photofiltre a udělat objednaný blend a layout....Uf,snad to nějak zvládnu :/ Všechno se kazííí :((( A navíc ještě mám dilemu zda neoslepnu protože se bylo pít :D ale i tak to byl slovenskej alkohol....ale i tak! :D No dobře lidi,jdu já, mějte se ,pak vám napíšu jak jsem dopadla :)

PSY - GANGNAM STYLE (강남스타일)

27. září 2012 v 19:29 | Shizue |  Videos
Aloha!Škola mě vyčerpáva a ještě sa mi uplně pokazil mobil který jsem tak milovala T.T ale něco mě drží ve veselé náladě The Gazette,Big Bang Super Junior a-GANGNAM STYLE!!!Tomuhle šílenství jsem podlehla také, tak nech žije Gangnam STYLE!!!! Jiná prkotinka!! :D :D :D
PS:Ten tanec umim taky!!! ;D

Layout for Ininka

23. září 2012 v 16:52 | Shizue |  Vyzvedni si
Holla! Další kto si u mě objednal layout byla Ininka.Layout ještě nemá nastavený ale to se během dneška/zítřka změní :3.Doufám že jsem vyhovéla podzimnímu stylu a taky zhachycení dvojice Kiba x Ino. Doufám že se bude líbit!!! :)

PS: Kirawo (Boss) přeji ti všecko nejlepší!!!! :)

Layout Asain Love ♥

20. září 2012 v 16:18 | Shizue |  Layouts of blog
Konnichiwa minna!
Hlásem se zde i s novým layoutem.Ale mám menší problém, nevím či je nastavený správně protože na Chrome mi to ukazuje dobře a na Opeře mám posunutej okraj, tak nevím či je dobře nastavený,pls do kometářů,arigato :3.
Na layoutě můžete najít mé dvě největší lásky Reitu (The GazettE) a G-Dragona (Big Bang), jinak slyšeli jste už nové GDho CD? Je uplně božííííííí :).

News from hell

18. září 2012 v 16:43 | Shizue |  My diary
Konnichiwa minna!Co novího v ústavu škole? U mě nic moc, nemocná jsem ale furt do školy chodím -_-,proč?Protože jsem byla nemocná na začátku školy a zas mě máma nechce nechat doma :(, takže žeru Strepsils a piju Green Tea :3. V škole je to zatím pohoda, jen tři neohlásené písemky a jedno skoušení z biologie,které jsem naštěstí ukecala svou nemocí :D. Zítra mám celkem v pohodě den (hahaha) ale taky trénink a jsem zvědavá jak tam budu cvičit s plným nosem,bolestí v krku a menší horečkou, no asi už nějak jo :D. Co se týče TSFH (už je mi to trapné psát po sté :D) furt to kruci-písek neumím dokončit!!!!Takže si ještě musíte počkat. Jinak GazettE,BB a SuJu na deným pořádku :D. Mějte se hezky! :)

Day 15: Nejsmutnější anime scéna

18. září 2012 v 16:04 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Konnichiwa!Nad touhle témom jsem neváhala ani jedinou jednu vteřinu,myslím že tu scénku téměř všichny znáte a věřím,že mi dáte za pravdu.

Day 14: První láska

16. září 2012 v 13:37 | Shizue |  30 Days Anime Challenge
Po delší době pokračuji s 30ACH :)))).
První láska-tak tohle není vůbec těžký.První anime (které nepočítam jako anime ale jako ,,pohádky,,) jsem viděla Pokemon a Shaman King.A moje první láska je právě ze Shaman Kingu-Yoh Asakura.Nesmějte se!!!! :D Vlastně co to mluvím,první láska byla přeci z Pokemona!Ano!!!!Ale nebyl to Ash,byl to Pikaču! :D né lžu,byl to Yoh :D.

Naruto-Won't Let Go!

12. září 2012 v 15:42 | Shizue |  Videos
Konnichiwa minna!Na Facebooku jsem našla u jedného mého SB Sayu tohle dokonalé video a hned jak jsem ho shlédla mě slzy začeli mořit,né proto že by to bylo hrozné,absolutně.Právě proto že to bylo tak úžastné video (samozřejmě byl tam Minato a já hned ,,Koukejte mám tady muže! xD,, A Reita,Usui,GD,Yesung,Toki,Kiba,.... z vedlejší místnosti že ,,WTF?!?,,) :DDD.No Opravdu dokonalé AMV,musíte ho sdlédnout :3.Poklona autorce, je tam dokonale zachycený děj Naruta, jak to měl na počátku těžké,tak přelomi s potkaní jeho rodiči, čas stávený s týmem 7 a nakonec jak byli všichni ochotni pro svého kamaráda obětovat život,jako on pro ně :).*crying*

Big Bang Parodies (LOL)

11. září 2012 v 18:23 | Shizue |  Asian Music
Holla!Minna včera mi Kirawa poslala několik fakt ale fakt perfektních parodii našich BB.Tolik smíchu jsem v životě ze sebe nevydala jako včera,já až brečela smíchem! :D A garantuji vám,že vy po shlédnutí budete taky :D. No né parodii na BB of course, to naši Big Bangáci parodují nějaké doramy.Oh já se tak nasmála :D hlavně na Secret Garden :D.No už nezdržuji,tady máte !! :)

The GazettE-DERANGEMENT

9. září 2012 v 14:00 | Shizue |  Asian Music
Konnichiwa minna!Nevadí že vás tady bombarduji pouze Asian music? :D Snad ne :D. TSFH furt nemám dopsaný,já to furt neumim zakončit tak,jak chci :D.Prosím,strpení.Pokráčka se dožijete,tedy konce až na příští víkdend (pokud to napíšu :D).Přidávam zde písničku z nejnovšího alba DIVISION.Doufám že se bude líbit^^.
PS:Jednu chybyčku tenhle song (klip) má,Reita tam má kapuci a téměř ho nevidno :( :D.

Big Bang-High high (G-Dragon & T.O.P)

7. září 2012 v 20:33 | Shizue |  Asian Music
Holla!Pane bože děkuji že si vymyslel den jako je pátek,ó děkujeme.Konečne :D.Jeden týden ve škole a už jem rozbitá jako dělo,uplně.Naštéstí blogovaní se mi dobře hodí,protože škola je fakt hrozná, všichni mluví ,,střední je lehká,to dáš s jednou rukou hoře a druhou s pivem,, Hm,tak to mě asi ještě neznali :D. Ukončím tenhle nesmířně frustrujíci a nudný výkec, jdu vám zde přidat oblíbený (sakriš,vždyť ja mám všechny oblíbené!!!!) od BB a to je prácička GD a TOPa,věřím že se líbí :).

Super Junior- Mr.Simple & Sorry Sorry

5. září 2012 v 17:56 | Shizue |  Asian Music
Konnichiwa minna!Jak bylo ve škole? (Debilní otázka ,ja vím ale optat jsem se musela :D) U mě totálně hrozně!No vlastně se to dalo přežít,rozvrh jsem se dověděla už v osudní první den školy,je tak hrozný ,že ještě není ani na stánce školy a ješté není pevný (JO!) každej den máme 7 hodin krom úterý a čtvrtku téhdy máme prosím pěkně 8 hodin!Márnost! -_- no dost špatné energie které je tu víc jako dost.Moje E.L.F. se opět ozvalo (celé dny poslouchám jen SuJu a BB a The G) a v naší (mojí) rubrice Asian music přeci nesmějí chybět moje zlatíčka Superjuniorská :3.Přidávam vám na začátek moje dvě nejoblíbenější.

Kuroshitsuji I. & II.-Recenze

4. září 2012 v 12:54 | Shizue |  Anime
Bylo-nebylo,byl jeden sexy démon,co uzavřel smlouvu
s jedným vznešeným ale osamělím klukem...

Kuroshitsuji-RECENZE


3.9.-První zvonění :/ aneb počátek střední

2. září 2012 v 8:43 | Shizue |  My diary
Konnichiwa minna!Ano, tipujete spřávně pokud si myslíte že tenhle článek bude zaměřený na zítřejší oficialní konec našich dobřých zlatých časů.Úpřimně,většina mých rovesníků se těší,protože jsou oficiálně zítřejším dnem středoškoláci,ale já ne,jsem na 8-letém gymplu takže staré známe xichty mě neminou -_-.Doufám že střední je opravdu taková jak se povída,téhdy člověk udělá vše pro srandu a žije nejlíp jak to jde!Věřím v to :P,no abych se tady nedělala za chuděru(co vlastně aj jsem protože jem předevčírem onemocněla a mám dost silnou angnínu,ale v pondělí musím nastoupit na výkon trestu do školy -_-") chci popřád všem SB které jsou tenhle rok v maturitním ročníku,hodně štěstí,pěvných nervů,nech se vám na vaši středný uchovaj jen ty nejlepší vzpomínky a nech zůstanete jako parta co nejdíl v kontaktu a vaše přátelstvý překonalo dlouhé odloučení která vás čekaj.A samozřejmě aby jste zmaturovali, není podstatné na co,ale že jste zmaturovali ;).Tak já se s váma loučím a jdu si dát léky,pokuste se to zítra přežít,dobře? :D