About blog

Please, kill me gently

22. října 2012 v 0:31 | Shizue
Ťažko sa mi o tom rozmýšľa,
ťažko sa mi to píše,
ťažko sa mi to pripúšťa,
ale
†Shizue.blog.cz končí†....

Přestavba rozcestníku ;)

25. listopadu 2011 v 19:34 | Shizue
Inspirace přišla z mnoha stránek napr.Nayji ale hlavně z blogu mého SB Kirawi.Ta má perfektně vymyslené jak uspořádat rozcestník povídek,tak jsem to tak taky udělala ;).Trvalo mi to přes týden,proto nic nepřibývalo,protože jsem si musela vzpomět na recenze mich prvých povídek a podobně :).Doufám že ste s tím spokojní a lépe se vám orientuje a hledají mé povídky,díly i recenze.
Snad se líbí ;)
Shizue

Pozastavuji :(

4. května 2011 v 19:08 | Shizue


Nerada ale musím.Shrnu to do pár slov:....škola....málo času....nulová inspirace....problém....páskování....zákaz PC :)
Opravdu je mi to líto,co nejdříve se pokusím vrátit do oběhu :)
Ak něco máte v škole,držím palce (asi máte co? :D) :)
Mějte se hezky :)
S velkou omluvou vaše Shizue :)

Druhý rok!

3. ledna 2011 v 14:02 | Shizue
Tak další rok blogu je za námi .... Stále se těším vaší návštěvnosti a oddanostiSB.Mám svůj blog ráda i když zde byly fámy o jeho konci. Co bych nedopustila.Ajkdyby k tomu došlourčitě bych si založila nový. Chci každopádně poděkovat každémujednomu který napsal komentář,označil

První rok :)

3. ledna 2010 v 11:57 | Shizue
Tak je to tady.První rok který mám tento blog.Díki všem který na něj chodí a dávají komentáře.
Je to fakt super když máte pocit že vaše práce je oceněna je to úžasný.A ja tenhle blog mám proto aby ste na něj chodili a snažím se vás zaujať.Tak také díki SB které se mnou vidržali:).Možná na mém blogu je něco zmeniť.Ja se snažím být taková abych nebyla na více ale ani neviditeľná.Mám tolik vzorů kterým se chci podobat ale Vžij to tak nevipadá.Jak jste si všimli dost ťahám některé povídky po zadu.Víte jak umělec nemůže kreslit bez tužek a štětce, ja nemohu psát bez zájmu a nápadu.Ale i tam myslím že mě obklopují skvělý spisovatelé a autory blogů.Proto Díki všem za tenhle první rok!

Počátek

3. ledna 2009 v 16:03 | shizue
Ahoj!
Tohle je blog o pohádce Naruto!Tohle anime mám moc ráda a proto zakladám i tenhle blog.Budu tady psát povídky,přidávat obrázky i mangu.Welcome!

 
 

Reklama