Characters

Uzumaki Kushina

26. března 2011 v 20:52 | Shizue
Uzumaki Kushina ,rudovlasá kunoichi, byla kunoichi ze Země Vodních vírů a matka Uzumakiho Naruta. Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh Když byla mladá, tak byla velmi upovídaná. Když vyrostla do krásné mladé ženy, tak byla i schopný ninja. Její osobnost zdědil její syn Naruto. V určitý okamžik v minulosti se setkala s Namikazem Minatem,


Naruto Uzumaki

23. ledna 2011 v 13:14 | shizue
je to hyperaktivní tvrdohlavý ninja,taky šílenec a v uvozovkách ,,idot",ale lidi ho pro to musej mít prostě rádi.I když je Naruto blázen je nesmírně silný shinobi,páč má silnou vůli a nikdy se nevzdává.To co preferuje je asi,že NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ!Za své přátele by dal život a chránil by je do posledního dechu(aspoň to tak vždy říká).Je to ftipálek,ale umí být i dost vážný,když de o někoho (a nejen jeho,i cizích lidí)blízkého.Jeho největší sen pro který je ochoten obětovat život je,že se jednou stane hokage.Na začátku seriálu je mu 12,když odchází z Listové,aby se stal silnějším,tak je mu 12 a půl a poté co se zas vrací do Listové po svém tréninku tak 15.To už ale navazuje Naruto Shippuuden.

Rin

5. ledna 2011 v 10:02 | Shizue


Rin byla ve stejném týmu jako Uchiha Obito a Hatake Kakashi. Svou povahou byla Rin velmi podobná Sakuře. Celý jejich tým byl velmi podobný týmu 7. V tomto přirovnání Kakashi představoval Sasukeho, Obito představoval Naruta a Rin představovala Sakuru.
(spoiler) Při misi, jejíž cílem bylo zachránit právě Rin, zemřel Obito, když zachránil Kakashimu život. Právě Rin tehdy transplantovala Kakashimu Obitovo oko se Sharinganem. Rin byla totiž lékařský ninja.
Je také pravděpodobné, že Rin je stejně jako Obito mrtvá. Kakashi totiž jednou pronesl větu, že všichni jeho přátelé jsou mrtví. Takže zřejmě i Rin.Moegi

5. ledna 2011 v 10:00 | Shizue

Moegi je kamarádka Konohamaru a Udona.Je kunochi z týmu geninů,který vede Ebisu.Její tvář se stále červená,tak je možné,že se stále stydí.Moegi má ráda Konohamaru a obdivuje Sakuru.Také se jí líbí Sasuke.Její obdiv získal potom,co rozdrtil skálu ve své ruce.Moegi a Sakura tehdy najednou prohlásily,že Sasuke je "cool".

Teuchi a Ayame

5. ledna 2011 v 9:58 | Shizue

Ayame vypomáhá svému otci v baru Ichiraku ramen, který je neoblíběnejší restaurací Naruta a Iruky. Ayame je přátelská dívka a jedna z mála, která viděla Kakashiho bez masky. V úkrytu v Listové se setkala s Konohamarem, kterého si velmi oblíbila. V jednom díle byla nahrazena dvěmi kuchaři, ale ti se neosvědčili.
Ayame je 17 let.


Obito Uchiha

5. ledna 2011 v 9:57 | Shizue

Během jedné mise je Rin unesena, ale Kakashi trvá na pokračování v misi. Obito však odmítá a rozhodne se zachránit Rin. Jelikož ale Obito řekne Kakashimu, že Kakashiho otec, Hatake Sakumo, by své přátele určitě šel zachránit, i kdyby to mělo ohrozit misi, Kakashi to pochopí a jde pomoct Obitovi zachránit Rin. Během záchrany Rin se podaří Obitovi aktivovat Sharingan. Kdy se zdá, že všechno jde dobře jeden záporák použije jisté jutsu, při kterém se začne bořit skála. Kakashiho zasáhne kámen do obličeje a Obito, ve snaze zachránit ho, je sám zasypán. Obito, který už ví, že zemře, nabídne Kakashimu svůj Sharingan, aby mohl porazit ninji a zachránit Rin. Jelikož Rin je lékařský ninja, implantuje Sharingan Kakashimu. Předtím než Obito zemřel, myslel na Kakshiho a Rin, protože si přál s nimi strávit více času.
Obito má své jméno vytesáno na monumentu pro ninji, kteří padli v boji. Protože Kakashi navštěvuje pamatník každý den, přicházi pozdě na schůzky, a taky proto, že Obito vždy přicházel pozdě a vymýšlel si přihlouplé historiky.


Věk: 13
Hodnost: Chuunin
Výška: 154.2 cm
Váha: 44.5 kg
Narozeniny: 10. únor
Krevní skupina: OAkatsuki

5. ledna 2011 v 9:56 | Shizue
V překladu "Rozbřesk" Je to malá organizace o 10 členech, kteří jsou na úrovni S (Elita) nebo dokonce výše, mají svůj úkol ovládnití světa a to jejich vlastním způsobem. Vede je Pein, jeden z Jiraiyových žáků, který je jedním z nějsilnějších Shinobi vůbec, jeho hlavní zbraní je Rinnegan (oční technika), kterou měl pouze Senin sedmi cest (mudrc, který přivedl ninja techniky mezi lidi). Ve skutečnosti však v pozadí organizaci řídí Uchiha Madara, člověk, který je jedním z nejsilnějších z Uchiha clanu a dříve vůdce, ovládá na nejvyšší úrovni všechny techniky Sharinganu a Mangekyou Sharinganu. Cílem je shromáždit peníze a démony a vyvolat pomocí nich válku pěti největších národů ninjů, aby mohly některé z nich obsadit a po té ostatní s jejich pomocí zničit. Celkově chtějí vymítit války a sjednotit svět pod jednu pevnou ruku. Orochimaru býval také jedním ze členů, ale když zjistil, že jeho cíl v organizaci (mj.  i  získat Itachiho tělo) jsou nedosažitelné, tak odešel a nyní je hledaným i pro členy Akatsuki. Portréty členů se symboly na prstenech 1. Pein 2. Deidara 3. Konan 4. Itachi 5. Zetsu 6. Orochimaru 7. Kisame 8. Kakuzu 9. Hidan 10. Sasori 11. Tobi / Uchiha Madara

Anko Mitarashi

5. ledna 2011 v 9:49 | Shizue
Anko

 Vesnice:Konohagakure (Konoha, Skrytá Listová vesnice)
Věk (na začátku anime): 24
Narozeniny: 24. říjen
Váha: 45,8 kg
Výška: 168 cm
Krevní skupina: A
Hodnost: Special Jounnin
První výstup v manze: Volume 5, Chapter 44
Anko se poprvé objevila jako zkoušející ve druhé části Chuuninské

Kurenai Yuuhi

7. května 2010 v 12:51 | shizue
Jouinin Tým 8
Yuuhi Kurenai je vedoucí týmu 8, ve kterém je Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Ví se toho o ní relativně málo. Jedině, že se teprve nedávno stala Jouninem. Zdá se, že Kurenai má milostný vztah s jejím kolegou Jouninen Sarutobi Asumou. Tráví spolu hodně času a jsou velice šťastni, když jsou spolu. Kurenai se o své studenty hodně stará a vyvinula se k nim velmi silnou vazbu. Vypadá to, že nejvíc si oblíbila Hinatu. Při kvalifikaci na Chuuninskou zkoušku, když viděla, že Hinata je při boji se svým bratrancem Nejim v nebezpečí smrti, okamžitě zastavila boj. Kurenai zná bolest z toho, když jsou na člověka kladeny velké požadavky a povinnosti, a proto také navštívila Hinatina otce (Hyuuga Hiashi) a požádala ho, zda souhlasí s tím, že Hinata bude v různých misích, kde ji hrozí smrt. Kurenai si je také vědoma vlivu Naruta na ostatní studenty, ale nic proti tomu nemá, z čehož vyplývá, že má Naruta celkem v oblibě. Během její krátké bitvy s Uchihou Itachim a Hoshigaki Kisamem využila proti Itachimu svou nejsilnější techniku - Magen: Jubaku Satsu (démonická iluze: smrt stromovým přivázáním). Nicméně Itachi ji velmi snadno odvrátil pomocí Sharinganu. Existuje hodně teorií, že Kurenai je nějak příbuzná s vůdci Akatsuki, protože jejich očí jsou podobné - bohužel ale nejsou žádné barevné obrázky vůdce Akatsuki, a tak je toto jen domněnka.
Kurenai má oči podobné Sharinganu, ale chybí jí tomoe. Podle oficiálního Databooku má ráda souju, vodku, osolenou chobotnici a pití vína v noci nebo večer. Nemá ráda dorty. Také se uvádí, že ukončila akademii ve věku 9 let a absolvovala Chuuninskou zkoušku ve věku 13 let. Kurenai absolvovala akademii, když jí byla 9, protože v tu dobu byla zrovna válka a vesnice potřebovala rychleji získat nové ninji.
Kurenai se narodila 11. června, na začátku seriálu jí bylo 27 let. Má červené oči a černé vlasy, měří 169,1 cm a váží 54,4 kg. Je jouninem v Listové.

Kabuto

11. dubna 2010 v 19:37 | shizue
Tak tohle je pravá ruka Orochimara.Je špion z vesnice Zvuku a měl zkoumat schopnosti ostatních ninjů,specialně Sasukeho.Nejdříf to vypadalo že bude střevo ale ukázal se jako nesmírně schopný ninja.Mále dal do držky i Tsunade.Je vyučený lékařský ninja-není skoro nic,co by z medicíny nedokázal.

Asuma Sarutobi

27. března 2010 v 11:15 | shizue
Sarutobi Asuma je jounin ze Skryté Listové vesnice. Velí týmu 10. ve kterém je Nara Shikamaru, Akimichi Chouji a Yamanaka Ino. O Asumovi se toho moc neví, pouze, že má rád polehávání a odpočívání a neustále kouří cigaretu. Ale také se dobře stará o své studenty, o které se často i strachuje. Říká, že se jeho tým skládá ze "žrouta", "uřvané pusy" a "flákače". Svůj tým proto také považuje za jeden z nejlínějších ze všech v celé historii Listové.
Zdá se, že Asuma chodí s Yuuhi Kurenai. Jednou toto Kakashi zmínil a Asuma hned raději změnil téma rozhovoru.
Asuma k boji používá speciální boxer s čepelí na konci. Pomocí Chakry dokáže tyto čepele prodloužit a zranit tak nepřítele, i když se ho čepel fyzicky ani nedotkne.
Sarutobi Asuma se narodil 18. října a na začátku příběhu mu je 27 let. Má hnědé oči a černé vlasy. Měří 190,8 cm a váží 81,6 kg. Je jouninem v Listové.

Kakashi Hatake

15. února 2010 v 18:14 | shizue
je Jounin ze Skryté Listové Vesnice (Konohagakure), který se stará o trénink týmu 7, ve kterém jsou Uzumaki Naruto, Uchiha Sasuke a Haruno Sakura. Také je znám jako Kopírovací ninja Kakashi nebo Sharingan Kakashi. Uvádí se, že zkopíroval více než tisíc technik pomocí svého levého oka, ve kterém má Sharingan (vrozená vlastnost klanu Uchiha).
Kakashiho levé oko není jeho vlastní, ale původně patřilo jeho kamarádovi - Uchiha Obito. Kakashi získal toto oko po smrti Obita při záchranné akci jejich kamarádky Rin, Obito zachránil Kakashimu život, ale sám o něj přišel. Kakashi však přišel o oko, ale ještě než Obito zemřel, věnoval mu jako náhradu své oko s Sharinganem. V této misy se Kakashi naučil význam přátelství a spolupráce.
Kakashi je pokládán za génia mezi ninji. Ninjovskou akademii dokončil, když mu bylo pět, Chuninem se stal v deseti letech a Jouninem ve třinácti.
Kakashi je znám pro své pozdní příchody, které omlouvá vždy nějakou hloupou výmluvou. Mezi jeho koníčky patří čtení Icha Icha Paradise, Icha Icha Violence a Icha Icha Tactics, jsou to knihy pro dospělé, které napsal Jiraiya. Jeho věčným rivalem je Maito Gai (Jounin z Listové). Neustále nosí masku a přes levé oko má ochrannou čelenku.
Kakashi se narodil 15. září, na začátku seriálu mu bylo 26 let. Je 181 cm vysoký, váží 67,5 kg, má stříbrné vlasy, jeho pravé oko je černé a levé červené. Přes levé oko má jizvu. Je Jouninem ve Skryté Listové Vesnici

Shino Aburame

3. února 2010 v 17:58 | shizue
Aburame Shino je rozvážný, klidný.. Shino je docela tajemný a vždy nosí sluneční brýle. Shino je v příběhu zobrazen jako stoický a věcný. Skoro nikdy nenechává svoje emoce vyjít na povrh. Shinovy hodnoty jsou hlavně jeho přátelé a týmové spolupráce. Celý jeho tým je skvěle sehraný a často tráví spolu hodně času, protože mají koníčky, které jim to dovolují. Shino v lese zkoumá brouky.
Shino ovládá tradiční umění klanu Aburame, což je ovládání brouků. Sám Shino je naplněn zvláštním druhem brouků, které se živí jeho Chakrou. Na oplátku tito brouci útočí a vykonávají úkoly, které jim Shino přikazuje. Shino se například umí rozložit na brouky nebo pomocí pachu brouků stopovat nepřítele. Shino bude zřejmě následujícím velitelem klanu Aburame.

Tým-8.Hinata Hyuga,Kiba Inuzuka a velitel Kurenai Yuuhi.

Shikamaru Nara

9. ledna 2010 v 16:25 | shizue
Shikamaru je velmi líný člověk, ale je to génius, jehož IQ je přes 200, i když jeho známky v akademii tomu neodpovídaly (většinu testů prospal). Pochází z rodiny, která má schopnost ovládat stíny a chová jeleny.
Shikamaru je velmi dobrý taktik, a proto se ještě nikdy nepodařilo jeho učiteli porazit ho v Shougi ani Go. Když Shikamaru vymýšlí strategii, vždy zavře oči a spojí prsty tak, aby vytvořily kruh.

Tým-10.Chouji Akimichi,Ino Yamanaka a velitel Asuma Sarutobi.

Jiraiya

5. ledna 2010 v 14:32 | shizue
Jiraiya je Sannin z Listové. Sannin znamená tři ninjové, není to oficiální úroveň. Jiraiya je docela (dost) šmírák, často sbírá informace pro knihi které píše (Icha Icha Paradise, Icha Icha Tactic a Icha Icha...něco) - šmíruje dívky v lázních, sprchách apod.. Jinak povahově se hodně podobá Narutovi. Jiraiya si sám vymyslel nějaké přezdívky, třeba žabí poustevník, nebo super zvrhlík. Dokáže vyvolávat všechny možné žáby, mnoho času (oproti normálním lidem) také s žábami strávil. Nenosí čelenku vesnice, pouze jeho vlastné, na které je znak Abura, což znamená olej (nejspíš žabí, protože ten používá velmi často). V mládí byl v týmu s Tsunade a Orochimarem, tento tým byl později nazýván jako Sannini. Jiraiya jbyl, a možná stále je, zamilovaný do Tsunade. Tsunade ho ale ignorovala (vlastně je to něco jako Naruto a Sakura). Navíc ho Tsunade dlouhou dobu nesnášela, protože ho jako jediný jednou nachytala při šmírování (hádejte koho...). Jiraiya byl učitelem 4. Hokage (Namikaze Minata) a také mnoho naučil Nagata, Yahika a Konan, když se s nimi setkal v Deštné.

Shizune

28. prosince 2009 v 9:33 | shizue
Shizune je nadaný lékařský ninja, učila se u samotné Tsunade. V současné době pomáhá jako asistent právě Tsunade. S Tsunade opustila Listovou vesnici po tom, co zemřel Dan, její strýc. Jako lékařský ninja v Listové například léčila Hyuugu Nejiho. Její neobvyklejší technikou je Chikatsu Saisei no Jutsu (léčebná a regenerační technika).
Shizune je velmi dobrou přítelkyní Tsunade, jeden ze málo lidí, kterým může Tsunade s naprostou jistotou věřit. Na rozdíl od Tsunade je rozumná, praktická a zodpovědná. Má smysl pro detaily. Proto je to právě ona, kdo se nejvíc stresuje z hazardu, který Tsunade miluje. Shizune se stále stará o prasátko jménem Tonton.

Sasuke Uchiha

15. prosince 2009 v 11:13 | shizue
je arogantní,ale dobrý ninja páč na akademii byl ze všech nejlepší.Je taky velmi oblíbenej mezi holkama.Jeho nej fanynky sou Ino a Sakura.Jemu je to ale fuk.O holky se vůbec nezajímá,protože furt žije svym snem,zabít svýho staršího bratra.Dřív byl šťastný a veselý,ale když přišel o rodinu,stal se z něj protiva a s nikym se nebaví.

Klan-Sasuke pochází z Uchiha klanu.Dřív to byl nejsilnější klan ve vesnici.Kekei Genkai tohoto klanu je Sharingan-oční technika,která dokáže zkopírovat jakékoli jutsu,kromě jiného Kekei Genkaie.Dále se tu používá Mangekio Sharingan-ten se získá,když dědic Uchiha zabije svéhoo nejbližšího přítele.Tato technika je velmi silná a nebezpečná.Útočník přehrává protivníkovi jeho nejhorší noční můru a mučího.V Mangekio Sharinganu může být člověk uvězněn třeba Několik dnů a ve skutečnosti neuběhne ani sekunda.

Neji Hyuuga

9. prosince 2009 v 14:53 | shizue
Hyuuga Neji je Geninem, který dokončil akademii o rok dříve než Naruto a byl číslo jedna mezi nováčky. Je také považován za nejsilnějšího a nejtalentovanějšího ninju ze všech Geninů, kteří podstoupili Chuuninskou zkoušku společně s Narutem. Neji má velmi silnou obranu Hakkeshou Kaiten (Vír proroctví), kterou se učí jen v hlavní rodině Hyuuga, ale Neji se ji zvládl naučit sám. Také má smrtící útok na blízko, nejsilnější taijutsu styl v Listové, Juuken (Vznešená pěst). K rozšíření svého útoku používá hmat Hakke RokujuuyonShou (64 úderů) a také Hakke Hyaku NijuuhasShou (128 úderů), které uzavřou Chakrové body v lidském těle, a tak zabrání toku Chakry a používání technik. Jako člen Hyuuga rodiny má Neji Byakugan (Pohled v rozsahu 360°), dědičnou vlastnost této rodiny. Byakugan má však jeden slepý bod za prvním hrudním obratlem.

Kankuro

27. listopadu 2009 v 15:28 | shizue
Kankurou je syn Čtvrtého Kazekageho, je to bratr Temari a Gaary. Také s nimi byl v týmu pod vedením jounina Bakiho. Je to ninja ze Skryté Písečné Vesnice, který se specializuje jako ninja loutkař. Když se poprvé objevil v seriálu, nesl na zádech velkou loutku ovázanou obvazem, její jméno je Karasu (, "Vrána"). V boji často používá Karasu společně s technikou podobnou Kawarimi no Jutsu (Přemístění); nejprve přiláká svého protivníka ke své loutce (zamaskované za sebe), a pak teprve ze sebe sundá obvazy, aby sám dokončil protivníka. Jeho loutka je také vybavena různými pastmi a mnoha zbraněmi, jako jsou skryté nože pokryté jedem, jedovatý plyn, vystřelovací nože a vrhač střel. Navíc nohy a hlava loutky mohou být odděleny od těla a také mohou být použity jako střely.

Další informace:
vzhled-má hnědé vlasy a oči,nosí černej ohoz a pokaždé má jinak namalovanou tvář

narození-15.5.

Chouji Akimichi

24. listopadu 2009 v 17:47 | shizue
Akimichi Chouji je člen Akimichi klanu, jeden z čtyř uznávaných klanů v Listové. Protože je Chouji členem klanu Akimichi, tak se naučil jejich speciální techniku Baika no Jutsu (technika zvětšení, doslovně Multi velikostní technika) a mnoho podobných jutsu. Choujiho lze snadno motivovat tak, že se mu slíbí hodně jídla. Choujiho velice štve, když mu někdo říká, že je tlustý; nicméně svou lásku k jídlu nedokáže skrýt.Choujiho nejlepší kamarád je Shikamaru. Oba dva k sobě mají úplnou důvěru a Shikamaru je pravděpodobně jediný, kdo vidí Choujiho opravdovou sílu. Chouji Shikamaru věří, a pokud by bylo třeba, tak by za něj i položil život.
 
 

Reklama